گروه بازرگانی لوازم خانگی روهام

روهام یک تجربه است تجربه‌ای حاصل از سالها تلاش بی‌وقفه در زمینه‌ی تولید لوازم خانگی که در تولید آن کیفیت و خدمات متمایز برتری جسته و سعی شده است از سایر برند‌ها گوی سبقت را برباید.

 

محصولات روهام در میهن عزیزمان ایران تولید شده و محصولی کاملاً ایرانیست. ما تلاش ایرانی را با کیفیت مناسب در هم آمیخته‌ایم تا با نمایش قدرت خود عرصه را برتمامی رقبای جهانی تنگ نماییم. که بگوییم ما میتوانیم!

محصولات گـروه تولیدی تجاری لـوازم خانـگی روهــام توانسته در بین مردم مشهور و مقبول باشد. محصولات ما با دارا بودن کیفیت مطلوب، از محبوبیت خاصی نزد مردم برخوردار است، ما با همراهی شما قصد داریم با ارتباط سازنده و بهره گیری از دانش و تخصص ایرانی، توجه به اشتغال و افزایش رضایتمندی مشتریان، روهــام را بیش از پیش « مشهور» و «مقبول» نماییم و این دو با انگیزه و کوشش مضاعف صنعتگران توانمند ایرانی و متخصصان محصولات در داخل کشور به دست می‌آید.
گروه صنعتی لوازم خانگی روهام در امر صادرات با سابقه چندین ساله به عنوان مجموعه‌ای در زمینه تولید انواع محصولات لـوازم خانـگی، با اصل دانستن مقوله اشتغال و تولید ملی با کشورهای دوست و همسایه ایران ارتباط دو سویه، مؤثر و مفید برقرار کرده است.

استانداردها و ایزوها:

گروه تولیدی تجاری لوازم خانگی روهام با توجه به روند پیشرفت روزافزون تکنولوژی و وجود بازارهای رقابتی همواره سعی بر این داشته که با تامین تجهیزات و مواد اولیه مناسب کیفیتی در خور مشتریان ارائه کند که حاصل این تلاش کسب ایزوها و نشان‌های متعدد در حوزه این صنعت است که بخشی از آن شامل:

1- نشان عالی ارزش آفرینی ملی
2- نشان لیاقت مدیریت و کارآفرینی
3- نشان اعتماد مصرف کننده
4- جهره ماندگار مدیریت ایران در سال 1397
5- عضو برند اقتدار ملی
6- عضو کنوانسیون برندهای ایرانی
7- دریافت ایزوهای ISO 14001 - ISO 9001 - ISO 45001